kurumsal

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu belge cokucuzsms.com sitesi üzerindeki işlemlerde izlenecek güvenlik ve gizlilik politikalarını belirtmektedir. Bu politika bizim coucuzsms.com web sitemizi bağlamaktadır.

cokucuzsms.com olarak müşterilerimizin kişisel gizliliğine saygı duyuyor ve gizliliğinizi koruyacak önlemler alıyoruz.

Sitemizde üyelik sistemi mevcuttur ve kullanıcılarımız üyelik sistemi içerisinde vermiş oldukları bilgileri istedikleri zaman düzenleme ve güncelleme haklarına sahiptirler. Üyelik sistemi içerisinde verilen kişisel ve kurumsal bilgiler bu sistem dışında bir işlem için kullanılmayacaktır.

Web Sitemizdeki Bilgiyi Nasıl Kullanıyoruz? Sizden aldığımız bilgileri, sizlere taahhüt ettiğimiz hizmetleri vermek için kullanmaktayız. Kişisel bilgilerinizi size göndermek için kullanabiliriz. Herhangi bir konu hakkında sizle iletişime geçmek için ayrıca e-posta adresinizi de kullanabiliriz.

Veritabanı Bilgilerinin Korunması Bizim veritabanımızda oluşturduğunuz ya da bize gönderdiğiniz müşteri bilgileri, numaralar ve her tür veri ile metin mesaj gönderimi ve/veya cokucuzsms.com'a kaydedilen her bilgi hesabınızda saklı tutulacaktır. cokucuzsms.com, yasal bir zorunluluk nedeniyle aksi gerekmedikçe bu bilgiyi sizin onayınız olmadan asla biriktirmeyecek veya üçüncü kişi ya da kurumlara dağıtmayacaktır.

Bilgilerinizin İfşa Edilmesi Herhangi bir üçüncü kişi ya da kuruma bilgileriniz bizim tarafımızdan satılmayacak ya da kiralanmayacaktır. Buna ek olarak, idari makamlar tarafından istenmesi halinde bilgilerinizin tarafımızdan ifşa edilmesi yasal bir zorunluluktur.

Bilgileriniz Gözden Geçirme ya da Değiştirme Hesabınızdaki bilgileri değiştirmek istediğiniz zaman web sitemize giriş yapın. Burada bilgilerinizi değiştirebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

Sorumluluğumuzun Sınırları Mevcut yasal ve teknik düzenlemeler nedeniyle bilgilerinizin bu metinde bahsedilen haller dışında hiçbir şekilde üçüncü taraflara açılmayacağını garanti edemiyoruz. Bunun dışında gerekli ya da uygun olduğuna inandığımız hallerde, bu bilgileri emniyet makamlarıyla da diğer idari makamlarla paylaşmak yetkimiz dahilindedir. Bu ifşa hiçbir şekilde ticari amaçlarla yapılamaz ya da ticari kullanım içincokucuzsms.com den istenemez.

Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bu gizlilik politikasını kabul etmiş olmak zorunludur ve burada bahsi geçen tüm koşullar sizler için bağlayıcıdır